Ławka solarna - ekologiczne i uniwersalne rozwiązanie
Ławka solarna - ekologiczne i uniwersalne rozwiązanie

Ekologia zagląda do parków i na skwerki

Coraz częściej mała architektura miejska przestaje być tylko użytkowa. Jak pokazują najnowsze trendy, ławka miejska może być również ekologiczna i innowacyjna. Coraz większym zainteresowaniem wśród samorządów, wspólnot mieszkaniowych czy szkół cieszą się ławki, które są samowystarczalne.

W dniach 17.01-19.01 mieliśmy przyjemność wystawiać nasze produkty na targach Solar Expo 2023 w Nadarzynie. Naszym odwiedzającym zaprezentowaliśmy dwa produkty z naszej najnowszej linii. Ławka solarna oraz altana solarna cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gości, którzy tłumnie odwiedzili nasze stoisko.

Nowoczesne parki miejskie, to przede wszystkim czystość, ekologia, innowacja i zieleń. Ławka solarna, którą zaprezentowaliśmy na targach idealnie wpisuje się w ten trend. Ławka jest samowystarczalna, nie wymaga podłączenia do prądu, a zasilana jest w pełni z energii słonecznej. 

 

smart city ławki solarne

 

Nasza wizja, to nowoczesny skwer miejski, w pełni ekologiczny i multimedialny. Miejsce, w którym każdy może naładować telefon, laptopa, posłuchać muzyki, czy połączyć się z internetem. Ławka z darmowym wi-fi i bluetooth? Czemu nie... zaprojektowaliśmy ławkę, która  umożliwia połączenie się z wbudowanym głośnikiem i słuchanie swojej ulubionej muzyki. Rozładował ci się telefon? Temu też możemy zaradzić, dzięki panelom fotowoltaicznym, w które wyposażona jest ławka, możesz śmiało usiąść i za darmo naładować telefon.

Podsumowując, multimedialna ławka solarna Solare MINI może być wyposażona w:

  • wyjście USB
  • ładowarkę indukcyjną
  • głośnik 
  • darmowe Wi-Fi

Zastosowanie portu USB, daje możliwość podłączenia najróżniejszych sprzętów i wykorzystanie ławki na wieloraki sposób.

 

Kolejną nowością w naszej ofercie, którą zaprezentowaliśmy na targach jest solarna altana piknikowa. Altanę wyposażono w dwa panele fotowoltaiczne, dzięki czemu jest w pełni samowystarczalna. Posiada wbudowane gniazdka elektryczne, co pozwala naładować laptopa, podłączyć radio, czy elektryczny grill. Drewniany stół i wygodne ławki, zachęcają do piknikowania. Nasz nowy produkt idealnie wpisuje się w trend smart city. Jest ekologiczna i w pełni funkcjonalna. 

Altana Solare MAX jest wyposażona:

4 x USB

2 x Panel fotowoltaiczny

Bank energii 100 Ah

Gniazdo 230V

2 x oświetlenie LED

 

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium