Potrzebujesz fachowej porady

Zadzwon 690 084 440  

Im lepiej zaplanowana powierzchnia ogrodu lub parku, tym będzie efektywniejsza i zrobi lepsze wrażenie. Biorąc to pod uwagę, nietrudno dojść do wniosku, że nie wszystkie elementy architektury mają pełnić funkcje czysto użytkowe. Nie brakuje też takich, dzięki którym przestrzeń wygląda atrakcyjniej, przyciąga spojrzenia i zachęca do odpoczynku. Takimi dekoracjami mogą być na przykład donice parkowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak fantastyczny efekt można dzięki nim uzyskać, nie mogło więc ich zabraknąć w naszej ofercie. Co możemy zaproponować naszym Klientom?

Donica miejska to estetyczna dekoracja każdego ogrodu

Teoretycznie w donice nie trzeba inwestować w ogóle, nie są obowiązkowe. Jednak wystarczy postawić zaledwie kilka sztuk, by walory estetyczne przestrzeni miejskiej lub ogrodu znacząco wzrosły. Projektując donice miejskie, wzięliśmy pod uwagę najnowsze trendy. Chcemy, aby mogły posłużyć do stworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodu i miejskiego parku.

Ponieważ podstawą naszej oferty jest szeroki wybór ławek, nasze donice miejskie zaprojektowaliśmy w taki sposób, by były one ich idealnym uzupełnieniem. Zamawiając ławkę i donice można wybrać taki zestaw, który będzie wyglądać jak komplet. 

Szeroki wybór donic do parku i ogrodu

Donice parkowe różnią się między sobą pod względem kolorów i rozmiarów. Część z nich ma szerokość 60 cm, inne natomiast 80 lub 100 cm. Część z nich posiada stylowe zaślepki w kształcie kuli. Dzięki temu można wybrać model maksymalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Cechą wspólną wszystkich naszych produktów jest wysoka jakość materiałów, z jakich powstają. Dotyczy to także doniczek.

Sama konstrukcja jest ze stali, która jest malowana proszkowo. Zdobiące je drewno jest trwałe, wytrzymałe i zabezpieczone przed szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych. To z kolei oznacza, że każda donica będzie prezentować się przez długi czas równie dobrze, jak w dniu zakupu. Nasze donice można przytwierdzić do podłoża, co też jest niewątpliwym atutem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium