Im lepiej zaplanowana powierzchnia ogrodu lub parku, tym efektywniejsza prezentacja. Biorąc pod uwagę ten aspekt, nietrudno dojść do wniosku, że nie wszystkie elementy architektury mają pełnić funkcje czysto użytkowe. Nie brakuje też takich, dzięki którym przestrzeń ma wyglądać atrakcyjniej i przyciągać spojrzenia oraz zachęcać do odpoczynku. Takimi dekoracjami mogą być np. donice parkowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak fantastyczny efekt można uzyskać, dzięki odpowiednio dopasowanym elementom składowym otoczenia, dlatego więc, nie mogło tego zabraknąć w Naszej ofercie. Co możemy zaproponować naszym Klientom?

Donice miejskie i parkowe

Donica miejska to estetyczna dekoracja każdego ogrodu

Według teorii, w donice nie trzeba inwestować w ogóle, nie są to obowiązkowe działania. Jednak wystarczy postawić zaledwie kilka sztuk, by walory estetyczne przestrzeni miejskiej lub ogrodu znacząco wzrosły. Projektując donice miejskie, wzięliśmy pod uwagę trendy obecnie panujące. Chcemy, aby mogły posłużyć Państwu do stworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodu i miejskiego parku.

Ponieważ podstawą Naszej oferty jest szeroki wybór ławek, Nasze donice miejskie zaprojektowaliśmy w taki sposób, by były one idealnym uzupełnieniem otoczenia. Dzięki Naszym produktom, możecie Państwo z łatwością skompletować zestaw pasujący wizualnie, pod względem koloru jak i stelaży. 

Szeroki wybór donic do parku i ogrodu

Donice parkowe różnią się między sobą pod względem kolorów i rozmiarów. Znaczna część donic jest o szerokości 60 cm, ale dysponujemy również innymi rozmiarami, takimi jak - 80 lub 100 cm. Część z nich posiada stylowe zaślepki w kształcie kuli. Pozwala to, na wybór modelu, który maksymalnie dopasuje się do indywidualnych potrzeb. Cechą wspólną wszystkich naszych produktów jest wysoka jakość materiałów, z jakich powstają. Dotyczy to także donic.

Konstrukcja jest ze stali malowanej proszkowo. Zdobiące je drewno jest trwałe, wytrzymałe i zabezpieczone przed szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych. To z kolei oznacza, że każda donica będzie prezentować się przez długi czas równie dobrze, jak w dniu zakupu. Nasze donice można przytwierdzić do podłoża, co też jest niewątpliwym atutem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium