Stojaki rowerowe

Stacja naprawy rowerów Stacja naprawy rowerów
Cena:

5 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy rura fi 60 Stojak rowerowy rura fi 60
Cena:

265,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stojaki na rowery

W coraz bardziej zakorkowanych miastach, z obniżającą się jakością powietrza, ogromnego znaczenia nabiera ruch rowerowy. Jednak dla niego także jest potrzebna infrastruktura. Jej ważnym elementem są stojaki na rowery, umożliwiające bezpieczne i wygodne pozostawienie pojazdu w parkach, przed galeriami handlowymi, biurowcami czy różnego rodzaju instytucjami kultury.

Stojaki na rowery na ulicę – gdzie montować? 

Stojaki na rowery mogą podnieść funkcjonalność budynku – dla wielu rowerzystów możliwość bezpiecznego pozostawienia swojego pojazdu jest kluczowa, aby w ogóle odwiedzić dane miejsce. Dlatego takie stojaki rowerowe warto stawiać przed hotelami, biurowcami, siedzibami firm, sklepami czy instytucjami kultury, czyli miejscami, dla których duży ruch jest kluczowy dla ich rentowności. 

Uliczne stojaki na rowery – zalety

Oferowane stojaki na rowery zostały wykonane z wysokiej jakości stali, która gwarantuje odporność na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Umożliwiają łatwe pozostawienie blokady rowerowej, chroniąc rowerzystów przed kradzieżą ich pojazdów. Dodatkowo zapewniają możliwość łatwego, stałego montażu do podłoża.

Rodzaje zewnętrznych stojaków rowerowych 

Miejskie stojaki na rowery dostępne są w różnych wariantach kształtów i liczby stanowisk dla pojazdów. Przykładowo dostępne są pojedyncze stojaki na rowery lub stojaki 6-stanowiskowe. Takie elementy małej architektury można z łatwością łączyć, tak aby zapewnić jeszcze więcej miejsc na rowery. W ofercie dostępne są uliczne stojaki na rowery dopasowane do architektury nowoczesnych osiedli mieszkalnych lub starówek miejskich. 

Stojaki na hulajnogi – które wybrać?

W miastach bardzo popularnym środkiem transportu są także hulajnogi. Dla nich przygotowano specjalne miejskie stojaki na hulajnogi, dające możliwość bezpiecznego pozostawienia pojazdu. Podobnie jak uliczne uchwyty rowerowe dostępne są w wariantach dla kilku pojazdów. Umożliwiają stworzenie nowoczesnej przestrzeni, dostosowanej do współczesnego życia w mieście. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium