Stojak rowerowy 2 stanowiskowy

Stojak na 2 rowery

Co zrobić, aby Twój rower był odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą? Rozwiązaniem jest nasz wysokiej jakości stojak na 2 rowery. Dobrze wykonana konstrukcja, nowoczesny wygląd i łatwy montaż – właśnie to sprawia, że w przestrzeni miejskiej nie może zabraknąć oferowanych przez nas stojaków.

Solidny stojak na dwa rowery

Ocynkowany stojak na 2 rowery wyróżnia się doskonałą jakością i maksymalną funkcjonalnością. To bezpieczne miejsce do przechowywania jednośladów. Wystarczy, że dobrze przymocujesz stojak do podłoża. Dzięki temu, że konstrukcja jest w całości ocynkowana i spawana, staje się bardziej odporna na korozję, degradację, a także na ataki chuliganów. Właśnie to sprawia, że stojak będzie doskonale prezentował się przez wiele lat. Solidna konstrukcja dobrze trzyma się podłoża, a tym samym eliminuje ryzyko związane z przypadkowym przewróceniem jednośladu.

Oferowany przez nas stojak na dwa rowery wyróżnia się też przemyślaną konstrukcją. Jego wysokość ułatwia bezproblemowe zapięcie jednośladów i zapewnia im stabilną przestrzeń do przypięcia. Stojak wyróżnia się też optymalnym rozstawem stanowisk rowerowych, dzięki temu można z łatwością przypiąć dwa rowery.

Stojak na rowery – 2 stanowiska dla większego komfortu

Podwójne stojaki sprawiają, że więcej rowerów zyska miejsce do wygodnego przypięcia. To też elementy wyposażenia przestrzeni publicznej i prywatnej, które zachęcają do tego, aby jechać do pracy jednośladem. Firma ma niewielki parking samochodowy? Zatem zainwestuj w stojaki na rowery i promuj ekologiczne środki transportu.

Wysokiej jakości stojaki na rower zapewniają mieszkańcom możliwość wygodnego i bezpiecznego pozostawienia jednośladu przed siedzibą firmy, na osiedlu czy w parku. Dobrym pomysłem będzie też zamontowanie stojaków w pobliżu placów zabaw, na terenie skwerów czy w lesie. Nie może ich też zabraknąć przy restauracjach, kinach, centrach handlowych, kawiarniach oraz urzędach i szkołach. Mieszkańcy będą z chęcią korzystali ze stojaków na rowery zarówno w centrum miasta, jak i na obrzeżach – w pobliżu terenów zielonych i osiedli mieszkalnych. Jak widzisz, stojaki wpływają na komfort życia, dlatego wybierz kilka modeli i połącz je ze sobą lub postaw na stojaki z większą liczbą stanowisk.

Stojak na 2 rowery zachwycający nowoczesnym wyglądem

Jak uatrakcyjnić przestrzeń publiczną lub prywatną? Rozwiązaniem jest stojak na rowery – 2 stanowiska sprawią, że zapewnisz użytkownikom wygodne miejsce na jednoślady. Przy tym zyskasz nowoczesny dodatek, który będzie się rewelacyjnie prezentować na parkingach, placach zabawach czy przy urzędach. Konstrukcja łącząca dwa stojaki na rowery jest spójna i solidna, a stalowy kolor zapewnia bardzo uniwersalny wygląd. Dzięki temu sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i w zabytkowych dzielnicach.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz stojak na dwa rowery, który zachwyca uniwersalnym wyglądem i doskonałą jakością wykonania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium