Kosze na śmieci

Kosz miejski Brico 45 l Kosz miejski Brico 45 l
Cena:

650,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz  do parku Primario VIP Kosz do parku Primario VIP
Cena:

935,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kosz miejski Poznański 50L Kosz miejski Poznański 50L
Cena:

1 420,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci czarny Kosz na śmieci czarny
Cena:

620,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci z daszkiem Kosz na śmieci z daszkiem
Cena:

690,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosze na śmieci to niezbędny element wystroju przestrzeni miejskiej czy posesji. Dzięki nim można zadbać o czystość i porządek każdego terenu. Współcześnie dostępne są w wielu różnych kształtach, kolorach i wzorach, tak iż poza spełnianiem swojego podstawowego zadania, oferuję także estetyczną stylistykę, świetnie wpasowującą się w każde miejsce. Ważnym elementem są także kosze parkowe na psie odchody.  

Jaki kosz uliczny wybrać? 

Kosze uliczne dostępne są w przeróżnych wzorach i typach. W ofercie można znaleźć zarówno otwarte, jak i zamknięte kosze parkowe i miejskie. Dostępne są również te montowane na słupku. Ważnym, współczesnym elementem wystroju każdej przestrzeni są pojemniki na odpady segregowane. Pozwalają na pójście z duchem czasu i zadbanie o dobro planety.  

Kosze parkowe i miejskie  - zalety

Oferowane kosze na śmieci zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – solidnych, grubych desek z drewna z renomowanych źródeł, mocnych metalowych stelaży czy wytrzymałych kształtowników. Dzięki atrakcyjnemu designowi świetnie wpasowują się w wystrój miasta, parku czy terenu firmy lub instytucji. Świetna stylistyka zachęca do skorzystania ze śmietnika miejskiego, ułatwiając utrzymanie czystości na danym terenie. 

Pojemniki na odpady segregowane – dlaczego warto je stosować? 

Ekologiczne i rozsądne gospodarowanie odpadami pozwala na poprawę jakości środowiska oraz zadbanie o planetę. Stosowanie pojemników na odpady segregowane umożliwia więc stworzenie nowoczesnej, przyjaznej przestrzeni miejskiej, parku czy terenu wokół firmy, zakładu pracy lub instytucji publicznej. Ciekawa stylistyka oznaczeń kategorii odpadów (mieszane, plastik, papier, szkło) zachęci spacerowiczów do segregowania śmieci. 

Kosz uliczny na słupku – idealny do parku czy na ulicę

Kosze uliczne na słupku zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni publicznej. Ułatwiają instalację np. na nierównym terenie. Ich estetyczna i lekka stylistyka świetnie wpasowuje się w każdą ulicę, subtelnie wpisując się w wystrój miasta. Ich łatwe opróżnianie ułatwia zarządzającym teren dbanie o czystość. Zadaszenie utrudnia wrzucanie dużych śmieci, wydłużając czas zapełniania takiego ulicznego kosza na śmieci.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium