Stojak na 1 rower

Rezygnacja z samochodu stanie się jeszcze łatwiejsza, gdy w przestrzeni miejskiej lub na prywatnym parkingu znajdzie się wytrzymały i atrakcyjnie prezentujący się stojak na jeden rower. Można tam przypiąć jeden rower, który zyska solidną podporę – bez ryzyka przewrócenia się nawet przy silnym wietrze. Dlatego to doskonały sposób, aby zmniejszyć ryzyko kradzieży i wpłynąć pozytywnie na stan roweru, a przy okazji zatroszczyć się o estetykę przestrzeni. Poznaj zalety dostępnych w naszym asortymencie stojaków na 1 rower.

Estetyczny stojak na jeden rower – dopasowany do przestrzeni

Minimalistyczny design czy też nieco bardziej dekoracyjny stojak na 1 rower – którą z tych opcji wybierasz? U nas znajdziesz stanowiska dla rowerów, które dopasują się do każdej przestrzeni. Wśród dostępnych modeli znajdziesz nowoczesne, stalowe stojaki o błyszczącym lub matowym wykończeniu. Możesz zdecydować się na wersję z poprzeczką, zaokrąglonymi rogami bądź na maksymalnie minimalistyczny wariant bez poprzeczki. Już teraz stwórz praktyczną i estetyczną przestrzeń wokół biura, urzędu lub innego obiektu.

Szukasz stojaka na jeden rower w klasycznym stylu? Postaw na model jednostanowiskowy z poprzeczką w stylu retro. Eleganckie gałki to wspaniałe wykończenie słupków, a ich uzupełnieniem jest czarny kolor. Taki stojak sprawdzi się nawet w zabytkowej okolicy.

Solidnie wykonany stojak na 1 rower

Oferujemy stojaki jednostanowiskowe, które zachwycają wysoką jakością. Zostały wykonane z materiału odpornego na korozję i niekorzystne czynniki atmosferyczne – słońce czy deszcz. Dodatkowym atutem jest to, że ich konstrukcja jest w całości spawana i ocynkowana, co podnosi ich wytrzymałość na wiele kolejnych lat.

Oferujemy też stojaki malowane proszkowo, co dodatkowo zabezpiecza ich powierzchnię i sprawia przy okazji, że stojak zachwyca atrakcyjnym kolorem. Wśród najpopularniejszych wyborów są czarne stojaki.

Stojak na jeden rower ze stali ocynkowanej występuje zarówno w wersji do przymocowania do podłoża stałego, jak i wybetonowania.

Oprócz tego wykonujemy stojaki w uniwersalnych rozmiarach. Masz inne wymagania? Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie stojak w dowolnym rozmiarze.

Gdzie warto zamontować stojaki na jeden rower?

Nasze uniwersalne modele prezentują się pięknie w przestrzeni miejskiej. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że stojak na 1 rower idealnie dopasuje się do estetyki otoczenia. Dlatego warto zamontować je przy każdym budynku użyteczności publicznej – przy szkole, szpitalu, urzędach itp. Nie może też ich zabraknąć przy centrach handlowych, sklepach, placach zabawach, kawiarniach, restauracjach i biurach – wtedy rewelacyjnie sprawdzi się stojak z logiem firmy.

Nasze stojaki to już integralny element małej architektury miejskiej, dlatego warto zainstalować je również w pobliżu skwerów, parków i innych terenów zielonych. Po prostu wszędzie tam, gdzie chcesz zachęcić mieszkańców do poruszania się na rowerach.

Zapraszamy do zamówienia naszych solidnych i atrakcyjnych stojaków na jeden rower!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium