Przysiadka solarna Solare I od Primario Grande to najbardziej rozbudowany i funkcjonalny wariant z serii Solare, stanowiący kompletną strefę odpoczynku i ładowania dla nowoczesnych przestrzeni miejskich.
Model Solare I to wszechstronny zestaw, w którego skład wchodzi centralny słup przysiadki solarnej, ławka Grande bez oparcia 100 oraz ławka Grande 100 z donicą. Dzięki tak bogatej konfiguracji, urządzenie oferuje nie tylko darmową energię ze słońca, ale także dużą powierzchnię siedzącą oraz możliwość wprowadzenia zieleni do przestrzeni publicznej, tworząc przyjazną enklawę w sercu miasta.
Sercem zestawu jest słup wyposażony w panel fotowoltaiczny o mocy 430W oraz bank energii 50Ah, co gwarantuje stały dostęp do zasilania dla dwóch portów USB. Wytrzymała, spawana konstrukcja stalowa ze stali S235, malowana proszkowo, zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie.
Wymiary słupa przysiadki (jednostka centralna):
• Wysokość całkowita: 240,5 cm
• Długość całkowita: 168 cm
• Szerokość całkowita: 113,3 cm
• Masa słupa: 100 kg
Specyfikacja techniczna i materiały:
• Konstrukcja stalowa - wykonana z solidnych profili 50x50, 30x30 oraz blachy 1,5 mm
• Zabezpieczenie antykorozyjne - stelaż malowany proszkowo na wybrany kolor z palety RAL
• Technologia solarna - wydajny panel 430W, bank energii 50Ah oraz 2 porty USB do ładowania
• Skład zestawu Solare I - słup technologiczny + ławka bez oparcia + ławka z donicą
• Montaż do podłoża - stabilne mocowanie za pomocą otworów fi 9 mm

Szczegóły i możliwości serii Solare
Poznaj pełną gamę konfiguracji inteligentnej przysiadki:
Najważniejsze korzyści przysiadki Solare I
✔ Kompletna architektura Smart City
Połączenie ładowarki solarnej, dwóch siedzisk oraz donicy sprawia, że jest to najbardziej samowystarczalny punkt odpoczynku w ofercie.
✔ Energia ze słońca przez 24h
Mocny panel 430W i bank energii 50Ah pozwalają na korzystanie z portów USB również po zmroku lub w pochmurne dni.
✔ Estetyka i funkcjonalność
Zintegrowana donica pozwala na ukwiecenie terenu, co znacząco podnosi walory wizualne otoczenia, w którym stoi ławka.
✔ Polska produkcja i najwyższa jakość
Model Solare I powstaje w całości w naszym zakładzie w Osieku, co gwarantuje pełną kontrolę nad procesem spawania i malowania konstrukcji.
Miejsce produkcji:
Wszystkie elementy serii Solare produkujemy w naszym zakładzie w Osieku k. Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie).
Zadzwoń lub napisz, aby doprecyzować detale swojego zamówienia:
* Prezentowane kolory mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych w zależności od indywidualnych ustawień ekranu.