Ławki Solarne

Ławki solarne – nowoczesne ławki ogrodowe

Nowoczesne ławki solarne, które dostępne są w naszej ofercie, zostały stworzone z myślą o gminach, wspólnotach mieszkaniowych oraz odbiorcach indywidualnych. Produkty te są ekologiczne i innowacyjne. Wprowadzają zupełnie nowe spojrzenie na architekturę ogrodową i miejską. Inteligentne ławki są ponadto produktami samowystarczalnymi, dzięki czemu można liczyć na oszczędność pieniędzy w lokalnym budżecie. Meble te absorbują energię słoneczną i przekształcają ją w prąd elektryczny, w efekcie nie potrzebują prądu z sieci elektrycznej.

Ekologia, innowacja i samowystarczalność – nowoczesne ławki solarne

Ławka solarna może być ustawiona zarówno w parku, na placu zabaw, na przystanku, na osiedlu, jak i gdziekolwiek indziej w przestrzeni miejskiej i wiejskiej. Meble tego rodzaju wpisują się w ideę „smart city”, czyli rozwiązania ekologiczne, innowacyjne, nowoczesne, a przede wszystkim funkcjonalne. Produkty te wyróżniają się także prostotą i uniwersalnością. Przygotowano je w taki sposób, aby idealnie wpisywały się w każdą okolicę, a także były łatwe w użytkowaniu, intuicyjne i bezpieczne.

Nowoczesna ławka solarna nie potrzebuje do swojego działania prądu – ona generuje energię elektryczną sama. Jak to działa? Panele fotowoltaiczne umieszczone w różnych częściach mebla absorbują energię słoneczną, a następnie przekształcają ją w energię elektryczną, która jest przechowywana w banku energii. Dzięki temu każda osoba, która usiądzie na ławce, będzie mogła przy okazji naładować swoje urządzenie po podłączeniu go do portu USB.

W standardowym wyposażeniu ławek znajdują się dwa akumulatory, 4 porty USB, 2 panele słoneczne po 450 W oraz wyjście/gniazdo 230 V. Dodatkowo ławki mogą mieć wbudowany głośnik, darmowe Wi-Fi, ładowarkę indukcyjną czy Bluetooth. Wyposażenie może być różne w zależności od modelu mebla. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w opisach poszczególnych produktów. Ławki solarne są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych miast i mniejszych miejscowości. Z pewnością już w niedalekiej przyszłości większość ławek zostanie wymieniona właśnie na takie – nowoczesne i innowacyjne modele, które można zamówić w naszej ofercie już dziś!

Estetyka i różnorodność

Inteligentne ławki oferujemy w wielu wariantach, które idealnie wpiszą się w różne przestrzenie miejskie: ciche i zielone skwery, parki czy tłoczne i modernistyczne centra miejscowości. Umieszczenie takich elementów sprawi, że walory wizualne tych miejsc zostaną podniesione i automatycznie staną się znacznie atrakcyjniejsze zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Nowoczesne ławki solarne oferujemy w różnorodnych wariantach. Dostępne są m.in. modele niewiele różniące się od standardowych ławek pod względem designu, a także bardzo atrakcyjne solarne przysiadki, które występują w wersji z donicą lub bez niej. W ich przypadku można także samemu zdecydować o ustawieniu ławek. Interesującym rozwiązaniem są również altany, pod których dachem umieszczone są dwie ławki i stół. Wybrane produkty można skonfigurować także pod względem wybarwienia desek. Dostępne opcje kolorystyczne to:

  • dąb jasny;
  • tik;
  • pinia;
  • mahoń;
  • orzech;
  • brąz;
  • szary;
  • palisander.

Wysoka jakość wykonania to gwarancja długoletniego użytkowania mebli

Każda inteligentna ławka, która jest oferowana w naszym sklepie, odznacza się wysoką jakością wykonania i wykończenia. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na bezawaryjność i niezawodność działania paneli fotowoltaicznych. Są to elementy odporne na działanie licznych niekorzystnych warunków atmosferycznych: upalnego słońca, porywistego wiatru, mrozu czy deszczu i gradu.

Meble te wykonano z desek świerku skandynawskiego – drewna cenionego szczególnie w branży budowlanej ze względu na trwałość. 4,5-centymetrowe deski zostały zabezpieczone impregnatem w postaci lakierobejcy. Pozostałe części konstrukcji wykonane są ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo. Takie wykończenie sprawia, że stal przez długi czas pozostaje w niezmienionej formie i nie pokrywa się korozją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium