Rozmiar 200 cm

Ławka parkowa Grande 200 cm Ławka parkowa Grande 200 cm
Cena:

1 310,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka miejska Brico 200 cm Ławka miejska Brico 200 cm
Cena:

680,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka parkowa Brico 200 cm Ławka parkowa Brico 200 cm
Cena:

1 360,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ławka Moderno 200 cm Ławka Moderno 200 cm
Cena:

1 030,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ławka to bardzo ważny element w każdym miejscu otoczonym zielenią. Mimo że najczęściej kojarzą się z parkami lub innymi miejscami publicznymi, to warto mieć je także w swoim ogrodzie. W naszym sklepie kupisz różnego rodzaju meble, które sprawdzą się do użytkowania na zewnątrz budynków, takie jak ławka ogrodowa o długości 200 cm.

Ławka ogrodowa 200 cm odporna na działanie warunków atmosferycznych

W naszym sklepie kupisz meble wykonane z najlepszej jakości materiałów. Drewno skandynawskie o grubości 4,5 cm stanowi najlepszy budulec dla naszych ławek. Jest ono bowiem niezwykle wytrzymałe na działanie wilgoci, wiatru oraz promieniowania UV. Jego zaletą jest także to, że nie poddaje się łatwo obciążeniom. Oferujemy ławki w 8 wersjach kolorystycznych, od jasnej pinii do ciemnego palisandru. Zadbaliśmy nie tylko o wytrzymałą konstrukcję siedziska, ale także stelaża. Szkielet ławki powstaje z malowanej proszkowo stali. Oferowana w tej kategorii ławka o długości 200 cm zapewnia komfortowe użytkowanie nawet czterem osobom.

Ławka drewniana 200 cm idealna do ogrodu prywatnego i parku miejskiego

W naszym sklepie zaopatrzysz się w wysokiej jakości meble, które sprawdzą się w wielu lokalizacjach. Ławka parkowa 200 cm nada się równie dobrze do publicznego ogrodu miejskiego, jak i do Twojego własnego miejsca zieleni przy domu. Każdą ławkę możesz przymocować do podłoża, chroniąc mebel przed kradzieżą lub działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych. Z taką samą starannością obsługujemy Klientów ze spółek publicznych i osoby prywatne, proponując najlepszą jakość usług w przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz też różne rozmiary ławek, a także pozostałe elementy małej infrastruktury. Możesz zatem kompleksowo zaopatrzyć się w różne produkty w jednym miejscu.

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów i z troską o najwyższy komfort użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium