Potrzebujesz fachowej porady

Zadzwon 690 084 440  

Stelaże do ławek i stołów ogrodowych

Trzonem naszej oferty są wysokiej klasy wytrzymałe ławki parkowe i ogrodowe. Są one istotnym elementem przestrzeni miejskiej i ogrodu. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że część naszych Klientów chce zrobić ławkę samodzielnie, a wtedy przyda się stabilny i trwały stelaż. To m.in. z tego powodu postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę. Ponieważ ławka stoi na zewnątrz przez cały rok, musi być odporna na działanie warunków atmosferycznych. Każdy stelaż do ławki, jaki można u nas kupić, wykonano z trwałych materiałów i z pewnością spełni różne oczekiwania.

Stelaż do ławki z oparciem i bez

Przeglądając asortyment naszego sklepu, można znaleźć zarówno stelaż do ławki z oparciem jak i tej bez oparcia. Mają one jednak kilka cech wspólnych. Przede wszystkim ich konstrukcja jest spawana, a tym samym bardzo mocna. Każdy stelaż do ławek ogrodowych można przymocować do podłoża, co zapobiega kradzieży i sprawia, że ławka nie zmieni swojej pozycji nawet przy porywistym wietrze. Ponadto wszystkie stelaże są malowane proszkowo i posiadają otwory ułatwiające przykręcenie desek.

Stelaże do mebli ogrodowych

Przygotowaliśmy także stelaże do stołów ogrodowych i innych mebli, które Klienci chcieliby na stałe ustawić na terenie swoich posesji. Stelaż do mebli ogrodowych kupiony u nas będzie trwały, stabilny, a jednocześnie bardzo estetyczny. Niezależnie od wybranego modelu stelażu, jego montaż jest prosty. Decydując się na zakupy u nas, można zadbać, by stelaże ławek i mebli cechowały się podobnym designem, a tym samym stworzyły jedną wspólną całość.

Wysoka jakość za rozsądną cenę

Staramy się, aby wysoka jakość naszych stelaży szła w parze z atrakcyjną dla zamawiającego ceną. Podczas produkcji używamy dobrych materiałów, dzięki czemu każdy stelaż jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Tym samym można się spodziewać, że będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Ponadto szeroki wybór modeli pozwala wybrać taki, który pod każdym względem spełni oczekiwania zamawiającego i dobrze skomponuje się z całą architekturą ogrodową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium