Szukasz ciekawej małej architektury dla terenów zielonych? Rozwiązaniem może być tężnia solankowa. Prozdrowotne właściwości generowanego aerozolu są nie do przecenienia, a sama tężnia z ławeczkami, donicami, koszami na śmieci i stojakami rowerowymi będzie prezentować się wyjątkowo w ogrodzie lub parku. Sprawdź naszą ofertę tężni solankowych i stwórz wyjątkowy klimat dla mieszkańców i gości!

Tężnie solankowe

Tężnia solankowa SALT I Tężnia solankowa SALT I
Cena:

89 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tężnia solankowa SALT II Tężnia solankowa SALT II
Cena:

116 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Tężnia solankowa SALT III Tężnia solankowa SALT III
Cena:

109 470,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jak wybrać tężnię solankową zewnętrzną?

Oferowane przez nas tężnie solankowe to kompletne rozwiązania składające się z tężni generującej lecznicy aerozol oraz elementy małej architektury. Taka tężnia solankowa doskonale sprawdzi się w dużym prywatnym ogrodzie, na terenie pensjonatu lub w przestrzeni publicznej. Zapewni możliwość korzystania z zalet i prozdrowotnych właściwości generowanego aerozolu.

Przy wyborze modelu zwróć uwagę na rozmiary tężni i możliwości aranżacji. W specyfikacji technicznej znajdziesz informacje dotyczące wymiarów poszczególnych elementów oraz liczby stanowisk rowerowych. Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie doradzą w sprawie projektu i aranżacji miejsca wokół tężni, by ułatwić klientom stworzenie funkcjonalnej przestrzeni. 

Najważniejsze cechy tężni solankowych

Warto docenić połączenie prozdrowotnych właściwości solanki z zaletami wizualnymi tężni. Urządzenia te wytwarzają leczniczy aerozol i stanowią dekoracyjny element krajobrazu. Aerozol solankowy generowany jest w tężniach za pomocą nowoczesnej technologii z wykorzystaniem fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Są całkowicie bezpieczne dla osób przebywających w pobliżu. Produkowany aerozol jest bogaty w mikrocząsteczki soli o prozdrowotnych właściwościach. 

Jak wygląda tężnia? Elementy konstrukcji wykonane są z czarnego metalu i drewna. Prosta, graficzna forma prezentuje się schludnie i elegancko. Każda tężnia solankowa dostępna w naszym sklepie jest kompletnym zestawem z ławkami, donicami na kwiaty i stojakami rowerowymi. Dzięki niemu stworzysz przyjazną i estetyczną przestrzeń dla gości i mieszkańców. 

Elegancki, ponadczasowy design sprawia, że nasze tężnie doskonale pasują do placów i ogrodów urządzonych w stylu nowoczesnym, rustykalnym, eleganckim, romantycznym, a nawet francuskim, angielskim i japońskim. Uniwersalna kolorystyka i prosta forma to ogromne zalety małej architektury – dzięki temu łatwo można ją dopasować do każdej aranżacji.

Jakie korzyści przynosi wdychanie aerozolu z tężni?

Przebywanie blisko tężni i oddychanie powietrzem wzbogaconym w aerozol z solanki korzystnie wpływa na zdrowie człowieka. Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego. Jest wskazane jako uzupełnienie terapii chorób tarczycy, przy alergiach oraz niektórych chorobach układu krwionośnego.

Ponadto inhalacje powietrzem wzbogaconym solanką mogą przynieść ulgę w przebiegu infekcji górnych dróg oddechowych. Efekty można uzyskać po przebywaniu w pobliżu tężni przez co najmniej pół godziny. Wygodne i komfortowe siedziska zachęcają do odpoczynku. Z tężni chętnie korzystają osoby chcące uzupełnić niedobory mikroelementów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium