Altany ogrodowe

Altana ławka Solarna Solare MAX Altana ławka Solarna Solare MAX
Cena:

20 150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Altana ogrodowa GARDINO Altana ogrodowa GARDINO
Cena:

5 250,00 zł

szt.
zobacz więcej

Altany ogrodowe

Szukasz altany ogrodowej dla całej rodziny? W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe, stabilne i niezwykle estetyczne rozwiązania, które pozwolą Ci komfortowo spędzać czas na świeżym powietrzu. Poznaj wszystkie modele i wybierz najlepszy dla siebie!

Solidne altany ogrodowe dla całej rodziny

Konstrukcja naszych altan ogrodowych bazuje na wytrzymałej stali malowanej proszkowo. Jest ona dodatkowo ocynkowana, co zapewnia bezproblemowe korzystanie przez wiele lat bez obaw o pojawienie się korozji. Stół i ławki wykonane są ze świerku skandynawskiego o grubości 4,5 cm. Podwójna impregnacja i malowanie na dowolny kolor z dostępnej palety zapewniają wytrzymałość i niezwykłą estetykę.

Możesz zaprosić całą rodzinę, by spędzić czas na świeżym powietrzu. Nasze altany ogrodowe pozwalają na komfortowe przebywanie nawet 6 osobom jednocześnie – po 3 z każdej strony stołu. Oczywiście wzmocniona konstrukcja wiaty jest na tyle wytrzymała, by bez problemu utrzymać ciężar kilkuset kilogramów. Dla zwiększenia stabilności nasze altany ogrodowe można przytwierdzić na stałe do podłoża betonowego przy pomocy kotew lub innej wybranej formy montażu.

Gdzie sprawdzą się altany ogrodowe?

Naturalnym miejscem dla altan ogrodowych jest przestrzeń wypoczynkowa wokół domu. Nawet niewielki ogródek pozwoli Ci na umieszczenie jej w sposób przemyślany ze względu na kompaktowe wymiary. Oprócz tego wielu inwestorów sięga po altany ogrodowe dla uzupełnienia przestrzeni przy swoich obiektach usługowych. Hotele, pensjonaty, restauracje czy kawiarnie korzystają z udogodnień altan ogrodowych. Można je również spotkać w strefach wypoczynku, w parkach lub w pobliżu placów zabaw. Rodzice mogą skorzystać z takich udogodnień, by w komfortowych warunkach obserwować swoje pociechy podczas zabawy z rówieśnikami.

Altany ogrodowe solarne jako wyjątkowy wariant wiaty

A co powiesz na niezależną altanę ogrodową wyposażoną w panele słoneczne? To idealna konstrukcja do montażu w miejscach pozbawionych zasilania elektrycznego. Dzięki zainstalowanym panelom fotowoltaicznym, akumulatorom i przetwornikom prądu możliwe jest zasilanie niewielkich urządzeń, oświetlenia, a nawet projektora. Wyobraź sobie wieczorny piknik czy grill, w trakcie którego razem z przyjaciółmi oglądacie ulubiony film lub zawody sportowe. Nie musisz martwić się, że jest noc – akumulatory zainstalowane w altanie gromadzą energię w trakcie dnia, by zapewnić Ci dostęp do prądu w dowolnym momencie.

Postaw na spersonalizowane altany ogrodowe!

Teraz możesz skonsultować się z naszymi doradcami, by stworzyć indywidualna altanę ogrodową dla własnych potrzeb. Zapewniamy możliwość malowania desek stołu oraz ławek na jeden z 8 kolorów, które możesz wybrać z dostępnej palety. Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w kartach technicznych produktów, które są dostępne w poszczególnych zakładkach. Sprawdź dostępne altany ogrodowe, wybierz dla siebie najlepszy model i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów dostawy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium