To, w jaki sposób jest zaaranżowana przestrzeń miejska, wpływa na jej estetykę i funkcje użytkowe, a tym samym na ocenę miasta przez jego mieszkańców. W zadbanych parkach i skwerach nie brakuje stylowych nowoczesnych ławek, natomiast coraz częściej można zauważyć również leżaki miejskie. Będą ciekawym elementem parkowego krajobrazu i z pewnością wiele osób pozwoli sobie na chwilę relaksu w piękną, słoneczną pogodę.

Leżaki drewniane

Leżak ogrodowy drewniany Leżak ogrodowy drewniany
Cena: 1 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Szeroki wybór parkowych leżaków

Każdy, znajdujący się w naszej ofercie leżak parkowy powstaje z materiałów trwałych i zapewniających wieloletnie użytkowanie. Stelaż jest z czarnej, malowanej proszkowo stali, natomiast deski są z grubego drewna skandynawskiego. Ze względu na różne oczekiwania naszych Klientów, wprowadziliśmy szeroki dobór kolorystyczny. Możliwy jest zakup m.in. leżaka w kolorze - orzechowym, brązowym, dębowym lub antracytowym. W ten sposób można dopasować go do znajdujących się w parku ławek i innych elementów architektury ogrodowej. Atrakcyjna i przemyślana przestrzeń miejska jest pożądana nie tylko przez mieszkańców, ale też turystów. Oznacza to, że poprzez dobrej jakości leżaki miejskie można wspierać budowanie pozytywnego wizerunku miasta.

Wygodny leżak do parku i ogrodu

Podczas produkcji, skupiamy się nie tylko na wytrzymałości i prezencji leżaków. Zaprojektowaliśmy je w sposób, aby były maksymalnie ergonomiczne. Są dopasowane do ludzkiej sylwetki i zapewniają wygodę podczas korzystania. Zachęcają do tego, by się położyć i nieco zrelaksować. Nasze produkty będą idealne do miejskich parków i skwerów, ale sprawdzą się również jako leżaki drewniane ogrodowe.

Produkty przebywają cały czas na dworze i dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, nie będzie potrzeby wyciągać i chować leżaków w okresie letnim. Podobnie jak w parku, będą urozmaicać aranżację Waszych ogrodu. Produkty można postawić na terenie ogrodu przyłączonego do domu jednorodzinnego lub na ogródku działkowym. Są także dobrą propozycją dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych i domów wczasowych. Jesteśmy przekonani, że goście z chęcią z naszych leżaków będą korzystać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium