Leżaki drewniane

Odpowiednio dobrane meble miejskie zapewnią mieszkańcom wysoki poziom odpoczynku, sprawiając, że będzie to ich ulubiona przestrzeń. Nieodzownym elementem projektowanie takich miejsc są zewnętrzne leżaki drewniane. Wykonane z solidnych materiałów, gwarantują długotrwałe, satysfakcjonujące użytkowanie. Doskonale sprawdzą się w parkach, skwerach, w gminach, na osiedlach czy na terenach wypoczynkowo-rekreacyjnych. 

Zewnętrzne leżaki drewniane – gdzie ustawić? 

Zewnętrzny, całoroczny leżak drewniany jest świetnym rozwiązaniem zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w prywatnym ogrodzie. Zapewni wysoki poziom odpoczynku w parkach, na osiedlach czy wokół placów zabaw. Będzie stanowić także świetne rozwiązanie na terenach gmin wiejskich. To doskonałe uzupełnienie terenu wokół hoteli czy ośrodków wypoczynkowych. 

Wygodny leżak do parku lub ogrodu

Oferowane zewnętrzne leżaki ogrodowe i parkowe wyróżniają się ergonomicznie wyprofilowaną konstrukcją. Zapewnia ona doskonałe podparcie dla nóg, lędźwi, pleców i karku. Optymalnie dobrane kąty nachylenia wszystkich elementów pozwalają na swobodny relaks mieszkańców. Dzięki temu umożliwiają nawet całodniowy odpoczynek w prywatnym ogrodzie. Możliwość doboru koloru impregnatu i stelaża ułatwia dopasowanie leżaków drewnianych do każdej aranżacji.

Wytrzymały, całoroczny leżak do miasta

Miejskie leżaki muszą wyróżniać się naprawdę solidną konstrukcją, na której można polegać. Dzięki zastosowaniu mocnych desek wykonanych z wysokiej jakości drewna, pochodzącego z renomowanych źródeł, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Całość dopełniają solidne metalowe stelaże, malowane proszkowo. 

Bezpieczne leżaki drewniane 

Oferowane leżaki drewniane mogą być na stałe przymocowane do podłoża. Zapewnia to stabilną pozycję leżaka parkowego i umożliwia zapobiegnięcie jego przewróceniu, kradzieży czy niepożądanego przestawiania. Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut. Wszystkie śruby dostarczane są w zestawie z zewnętrznym leżakiem drewnianym. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium