Kosz kwadratowy

Kosze na śmieci powinny obowiązkowo stać na każdym osiedlu. Jeśli będą przy chodnikach i w parkowych alejkach, łatwiej będzie skłonić mieszkańców do zachowania porządku. Warto przy tym pomyśleć, by kosze były trwałe i solidnie wykonane, aby służyły przez długi czas. Dobrze, by współgrały także pod względem wizualnym z innymi elementami architektury miejskiej. Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć takie modele, które są odpowiedzią na każdą z tych potrzeb. Jedną z ciekawszych propozycji jest kwadratowy kosz na śmieci.

Kosze na śmieci to odpowiedź na potrzeby mieszkańców

Zakup dobrej jakości koszy na śmieci to inwestycja w zadbaną przestrzeń miejską. To najlepszy sposób, by zachęcić mieszkańców do wyrzucania zużytych chusteczek, opakowań i innych odpadków w wyznaczonym do tego miejscu. Obecność większej liczby koszy jest też niezbędna, aby skłonić właścicieli czworonogów do zbierania i wyrzucania psich odchodów. W czystej przestrzeni każdemu funkcjonuje się lepiej i przekłada się to na jakość życia mieszkańców. Czystość ma też wpływ na wizerunek osiedla bądź miasta.

Kwadratowy kosz na śmieci z naszej oferty

Od dawna specjalizujemy się w elementach służących do aranżacji przestrzeni miejskiej. Wśród produktów, jakie przygotowaliśmy, są różnego rodzaju kosze na śmieci, w tym kosz kwadratowy. Może być w kilku interesujących odsłonach. Do wyboru są kosze na psie odchody, kosze proste i o nowoczesnym designie i takie, które nawiązują do klimatu retro. Są w szerokiej gamie kolorystycznego, dzięki czemu zarówno styl jak i barwę kosza można dopasować do innych elementów małej architektury jak parkowe ławki.

Wśród cech wspólnych wszystkich modeli można wymienić to, że każdy kosz na śmieci kwadratowy powstał z materiałów wysokiej jakości. Elementy metalowe zostały ocynkowane, aby zwiększyć parametry wytrzymałościowe. Zabezpieczone są także drewniane deski, z których powstały ścianki koszy. Wszystkie nasze produkty można przytwierdzić do podłoża, co chroni przed kradzieżą i przewróceniem w razie silnego wiatru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium