Kosze do segregacji

W naszym sklepie znajdziesz eleganckie i wygodne w użytkowaniu kosze zewnętrzne do segregacji śmieci. Utrzymanie porządku umożliwiają odpowiednie kosze do segregacji śmieci. Dlatego powinny znaleźć się we wszystkich parkach, na osiedlach oraz w centrach miast, by ułatwić mieszkańcom i turystom wyrzucanie odpadków.

Zewnętrzne kosze do segregacji śmieci

Wszelkie przedmioty użyteczności publicznej powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów. Muszą być one odporne na działanie temperatury, opadów atmosferycznych, a niestety często także ludzi, którzy niszczą obiekty. Kosze do segregacji śmieci w naszym sklepie są wykonane z metalowej, spawanej ramy. Zapewnia to solidność całej konstrukcji, a proszkowe malowanie na czarny kolor zapewnia klasyczną elegancję. Całość wykończona jest skandynawskim drewnem. Gwarantuje ono odporność na wszystkie, nawet najbardziej ekstremalne warunki. Kolor desek można wybrać samodzielnie. W zależności od modelu będą to odcienie od najjaśniejszych – jak pinia – do ciemnego brązu oraz antracytu.

Liczba komór, pokrywy oraz funkcjonalność 

Wszelkie kosze powinny przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję, czyli składować śmieci w odpowiednich kategorią. Służą temu osobne komory, które różnią się ilością. Najprostsze modele posiadają trzy komory. Ten najbardziej podstawowy wybór dla niektórych z pewnością wystarczy, ale wiele osób może go uznać za niewystarczający. Na osiedlach z pewnością najlepiej sprawdzą się pięciokomorowe kosze do segregacji śmieci. Umożliwiają one wyrzucanie wszystkich odpadków, czyli papieru, plastiku, szkła, śmieci bio i zmieszanych. Rozwiązaniem pośrednim będą zaś kosze czterokomorowe. Sprawdzą się one z pewnością w centrach miast, gdzie zazwyczaj nie wyrzuca się śmieci biodegradowalnych i nie ma potrzeby osobnej komory.

Innym elementem wartym rozważenia jest obecność pokryw. Ich brak sprawia, że są one zdecydowanie łatwiejsze do utrzymania – wystarczy bowiem wyjąć napełniony worek i włożyć nowy. Z drugiej strony tego typu otwarte kosze są wręcz gratką dla dzikich zwierząt, zwłaszcza ptaków. Rozrzucone dookoła śmietnika odpady nigdy nie są miłym widokiem, dlatego w wielu przypadkach lepszym wyborem będą pojemniki z pokrywami. Często mają one specjalne otwory z różnymi kształtami. Symbole te ułatwiają segregację i pozwalają na segregowanie odpadów nawet przez dzieci. Wspiera to ich świadomość ekologiczną oraz wiedzę na temat środowiska naturalnego.

W naszym sklepie znajdziesz kosze do segregacji śmieci na zewnątrz w optymalnych rozmiarach nieprzekraczających 60 cm wysokości i 40 cm głębokości. Wysoka funkcjonalność oraz mnogość wyboru spośród różnej ilości komór, kolorów drewna oraz rodzaju pokryw sprawia, że warto postawić na nasze produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium