Ławki z oparciem, stelaż z rur

  • nowość
  • nowość
Ławka z laminatu HPL  175 cm  Ławka z laminatu HPL 175 cm
Cena:

1 655,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wygodna ławka z oparciem to jeden z najważniejszych mebli, jakie powinny znaleźć się w każdym ogrodzie. Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć własny ogród, czy szukasz produktów, które znajdą się w ofercie przetargowej i staną w publicznym parku miejskim, będziesz z pewnością potrzebować dobrej jakości mebli ogrodowych. Możesz je kupić w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie. Oferujemy klientom najlepsze ławki drewniane z oparciem.

Z czego wykonane są nasze ławki z oparciem do ogrodu?

Od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ławki drewniane z oparciem. Nie ma się czemu dziwić – materiał ten jest solidny i po odpowiedniej impregnacji odporny na czynniki atmosferyczne. Ławki z oparciem, które znajdziesz w naszym sklepie, wykonane są z najwyższej jakości drewna skandynawskiego. Pozyskiwane z drzewa z północnej Europy charakteryzuje się niskimi rocznymi przyrostami, dzięki czemu jest twardsze i łatwiejsze w obróbce. Elementy ramy są zaś wykonane z proszkowo malowanej stali, równie odpornej na zniszczenia.

Ławka z oparciem do ogrodu w atrakcyjnej gamie kolorystycznej

Ławka z oparciem do ogrodu powinna być przede wszystkim dobrze dopasowana w aranżacji przestrzeni. Drewno ma tę zaletę, że pasuje praktycznie do każdego miejsca, a elastyczność wzrasta jeszcze bardziej, jeśli meble są malowane. Ławki z oparciem z naszego sklepu występują aż w ośmiu odmianach kolorystycznych. Odcienie takie jak dąb jasny, mahoń czy palisander można dopasować do różnych typów ogrodów.

Jakie wymiary mogą mieć ławki z oparciem?

Wymiary ławek drewnianych z oparciem powinny być dostosowane do rodzaju otoczenia. Ławka miejska z oparciem może mieć długość pomiędzy 100 a 225 cm, a jej szerokość również może się różnić. Wybierając ławkę z oparciem, warto też uwzględnić wysokość siedziska. Najważniejszą cechą mebla powinna być jego ergonomia, ponieważ nawet najładniejsza ławka będzie nieużywana, gdy okaże się niewygodna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium