Ławki z donicami

Ławka z donicą to znakomite uzupełnienie przestrzeni miejskiej i nie tylko. Taki mebel można umieścić na osiedlach, na działkach, w parkach czy w wielu innych miejscach. Konstrukcja ta łączy w sobie funkcjonalną ławkę i dekoracyjną donicę, w której można zasadzić różne piękne kwiaty czy małe krzewy. Zapraszamy do zapoznania się z ławkami dostępnymi w naszym sklepie. Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Ławka z donicą – funkcjonalna i estetyczna

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, estetyczne i praktyczne ławki z donicami. Proponujemy modele składające się z jednej donicy i jednej lub dwóch ławek. Takie konstrukcje bardzo dobrze sprawdzą się na skwerach, w parkach, na osiedlach, pod szkołami oraz pod domami. Te elementy małej architektury ogrodowej są wręcz uniwersalne.

Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby wpisywać się w różnorodne otoczenie – miejsca nowoczesne i modernistyczne oraz przytulne, zielone skwery. Ławki te nie są zwykłym uzupełnieniem ogrodów przy miejskich placów. One są dekoracjami, które przyciągają uwagę i sprawiają, że dana przestrzeń staje się atrakcyjniejsza.

Ławki z donicami – solidne meble dla przestrzeni miejskiej i przydomowej

Każda ławka z donicami, którą można znaleźć w naszym asortymencie, charakteryzuje się nie tylko estetycznym wykończeniem, lecz także, przede wszystkim, solidnym wykonaniem. Są to meble składające się ze stalowego stelaża – ocynkowanego i malowanego proszkowo, dzięki czemu jest on wytrzymały i odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Na uwagę zasługują zwłaszcza deski umieszczone w stalowym stelażu ławki i donicy. Elementy te wykonane są ze świerku skandynawskiego – zaimpregnowanego i lakierowanego. Jest to materiał ceniony szczególnie w branży budowlanej ze względu na swoją twardość i wytrzymałość. Oferowane ławki będą znakomicie sprawdzać się w każdych warunkach, niezależnie od tego, gdzie zostaną umieszczone.

Ławki dopasowane do Twojej przestrzeni

Ławki z donicami, które oferujemy, można dopasować do swoich przestrzeni. Proponujemy możliwość pomalowania desek na jeden z następujących kolorów:

  • dąb jasny,
  • tik,
  • pinia,
  • mahoń,
  • orzech,
  • brąz,
  • szary,
  • palisander.

Jeśli chcesz estetycznie i praktycznie urządzić przestrzenie swojego ogrodu czy miasta, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej nie tylko ławki z donicami, lecz także nowoczesne i innowacyjne ławki solarne z opcją produkcji energii elektrycznej. Dla przestrzeni miejskich proponujemy również donice miejskie i parkowe o różnych kształtach oraz kosze na śmieci, które pomogą mieszkańcom utrzymać porządek w miejscach publicznych.

Wybierając nasze solidne i estetyczne meble, nie trzeba martwić się o konserwację i wydatki na ich naprawy, ponieważ są to niezwykle trwałe konstrukcje. W efekcie będą służyć zarówno w przestrzeniach miejskich, jak i przydomowych przez naprawdę długi czas. Jest to zdecydowanie zaletą szczególnie dla gmin, które nie będą musiały nadwyrężać swojego budżetu na konserwację tych konstrukcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium