Ławki PREMIUM

Budując renomę i markę danego miejsca, należy pamiętać o małej architekturze, która jest równie ważna, jak budynek. Użytkownicy wyrabiają sobie zdanie na temat danego miejsca m.in. poprzez bezpośredni kontakt z meblami zewnętrznymi – np. ławkami zewnętrznymi. Dlatego właśnie miejskie ławki Premium są niezastąpionym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie istotny jest splendor miejsca. Polecane są głównie do terenów wokół hoteli, biurowców itp.

Ławka Premium – co to? 

Ławki Premium wyróżniają się głównie zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i wysmakowaną stylistyką. Podczas ich projektowania dba się także o praktyczne i designerskie wykończenia, takie jak np. drewniane podparcie pod przedramiona. Są to solidne meble miejskie, w których stosuje się wysokiej jakości, mocne drewno pochodzące z renomowanych źródeł, a także bardzo wytrzymałe, stalowe stelaże.

Gdzie postawić ławkę Premium? 

Wszędzie, gdzie meble miejskie mają charakter nie tylko funkcjonalny, ale również reprezentatywny, warto postawić ławkę Premium. Te meble uliczne i parkowe doskonale sprawdzą się na terenach wokół uniwersytetów, szkół, biurowców, siedzib firm, hoteli czy instytucji publicznych. Słowem wszędzie tam, gdzie kluczowe jest budowanie marki i splendoru danego miejsca. 

Zewnętrzne ławki Premium – zalety

Każda miejska ławka Premium przykuwa uwagę pełną rozmachu stylistyką. To wyjątkowo wygodne meble zewnętrzne, które zapewniają wygodne podparcie pleców i przedramion. Stanowią wyszukane połączenie stali i drewna. Możliwość wyboru spośród kilku kolorów impregnowania i malowania stelaża ułatwia dopasowanie ich do stylistyki każdego terenu. Dzięki swojej wygodzie są także fantastycznymi meblami ogrodowymi. 

Ławki z montażem do podłoża

Chociaż ławki Premium głównie wyróżniają się swoją stylistyką, to nie zapomniano w nich również o funkcjonalności. Przykładowo można je z łatwością przymocować na stałe do podłoża, tak aby zapobiec ich kradzieży, przewróceniu czy niepożądanemu przestawianiu. Wszystkie elementy montażowe są dostarczane w zestawie, a sama procedura instalacji trwa tylko kilka minut.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium