Kosz na psie odchody

Od właścicieli psów oczekuje się, że będą sprzątać odchody po swoim pupilu. Jest to jak najbardziej słuszne. Obecność odchodów przy chodniku, placu zabaw, w parku jest niedopuszczalna w przestrzeni publicznej. Aby wymagać sprzątania, należy zapewnić odpowiednie warunki, a więc należałoby zainwestować w kosze na psie odchody, do których nieczystości będą trafiać.

Dlaczego warto zainwestować w kosze na psie odchody?

W polskich miastach nieustannie trwa spór między właścicielami psów i ich przeciwnikami. Część mieszkańców uskarża się na to, że wszędzie można się natknąć na psie odchody, z kolei właściciele czworonogów usprawiedliwiają się, że nie mają gdzie ich wyrzucać. Rozwiązaniem w tej sytuacji są kosze na psie odchody. Ich postawienie na osiedlu spotka się z poparciem każdej z wymienionych grup. Ustawienie koszy znacząco zmniejszy problem z nieczystościami. W mieście będzie czyściej, co wpłynie na komfort mieszkańców i ogólną prezencję przestrzeni miejskiej.

Drugim powodem, dla którego należałoby wyposażyć park, ulicę lub inną przestrzeń w specjalne kosze, są zalecenia sanepidu i inspekcji weterynaryjnej. Ich zdaniem odchody zwierzęce nie mogą trafiać do koszy komunalnych i tych ustawionych przy ulicy, a transport i utylizacja ma się odbywać w innych warunkach. Jeśli więc istnieje taka możliwość, lepiej zainwestować w odrębne kosze na psie odchody.

Kosz na psie odchody z naszej oferty

Projektując nasze kosze, zadbaliśmy o to, by były trwałe i estetyczne jednocześnie. Kosz na psie odchody może być w jednym z wielu wariantów kolorystycznych, więc można dopasować go do tego, w jakich kolorach są ławki, lampy lub jeszcze inne elementy tworzące miejski krajobraz. Do wyboru są m.in. kosze, które posiadają dodatkowo skrzyneczkę na worki, co właściciele psów z pewnością docenią. Są też kosze, przy których rama jest metalowa, natomiast samo wykończenie jest z drewna skandynawskiego. Można je na stałe przytwierdzić do podłoża. Nasze kosze cechuje nowoczesny design i będą nie tylko pełnić funkcje praktyczne, ale staną się również jedną z dekoracji przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium