Nasza Marka

Primario Grande, to przede wszystkim producent mebli ogrodowych, a nie pośrednik. Dzięki temu, nie ponosimy kosztów związanych z korzystaniem z usług hurtowników i agentów. Mamy możliwość sprzedaży po bardzo konkurencyjnych cenach. Pozwala nam to również dać Klientowi dokładnie to, czego oczekuje i kiedy tego chce - poprzez produkcję naszych własnych projektów.

Tworzenie i produkcja mebli ogrodowych oraz elementów małej architektury miejskiej  jest naszą pasją. Stale poszerzamy asortyment naszych produktów, udoskonalamy park maszynowy, szkolimy pracowników. Wdrażamy nowoczesne systemy zarządzania, które pomagają nam dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

Jako ekspert w naszej dziedzinie, chętnie pomożemy Państwu i szczegółowo doradzimy jakie opcje są dostępne, aby stworzyć udaną koncepcję, miłą dla Państwa oka, rodziny wypoczywającej w ogrodzie lub gości odwiedzających parki miejskie lub skwery. Oferujemy możliwość realizacji zamówień składanych zarówno przez klientów detalicznych, jak i hurtowych.

W naszej ofercie znajdują się zestawy ogrodowe, ławki uliczne, ławki parkowe, zestawy i stoły piknikowe, kosze, leżaki czy ławki ogrodowe. Nasze wyroby łączą w sobie jakość, funkcjonalność oraz nowoczesną elegancję. Nasza bogata oferta nowoczesnych mebli ogrodowych przekształci każdy taras w miejsce, gdzie można miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Prosimy cieszyć się naszymi produktami, mamy nadzieję, że spędzicie Państwo wiele przyjemnych godzin w ogrodzie, na skwerze czy w parku.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium